Verry Cherry P.S.A

Branża: 

produkcja alkoholu

CEO: 

Marek Łoza

Rok założenia: 

2020

Naszą przygodę z wiśniówką rozpoczęliśmy ponad 2 lata temu. Ten czas potrzebny był na dopracowanie receptury, która nieskromnie pozwala nam uważać że Verry Cherry jest najlepsza wiśniówka z ogólnie dostępnych na rynku. Ale to co czyni ten projekt zupełnie wyjątkowym, nowatorskim to sposób jej dystrybucji który pozwala na dotarcie do praktycznie każdego istniejącego baru restauracji i pubu w kraju i nie tylko. Co czyni nas bezkonkurencyjnym w stosunku do opartych także na kraftowych nalewkach mono biznesach.

My docieramy do otwartych już lokali i montujemy zestaw nalewający wraz z 20 l kegiem oraz klimatycznym kranem. Ten model biznesowy pozwala na dotarcie do praktycznie nieograniczonej liczby klientów. Z wlasnego kapitalu w bardzo krotkim z powodu pandemii okresie letnim 2021 pozyskaliśmy i otworzyliśmy 19 punktów, które z tygodnia na tydzień notowały wzrost sprzedaży. Z pozyskanych z emisji akcji środków planujemy otwarcie około 100 punktów w całym kraju, a w perspektywie kilku lat otwieranie kolejnych punktów. Równolegle będziemy poszerzać kanały sprzedaży naszej wiśniówki w formie butelki oraz wprowadzać nowe „smaki”.

Chcemy się rozwijać i sprawić, aby Verry Cherry stała się marką topową, która będzie rozlewana w jak największej ilości lokali gastronomicznych w Polsce, a w przyszłości, również za granicą!

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.